Menu witryny
Banery

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2015”.


Życzenia od Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II LO

Z okazji nadchodzących świątecznych dni Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II LO w Świdnicy życzy Wszystkim wielu radosnych chwil, czasu na zadumę i refleksję, bogactwa przeżyć w te szczególne święta, a w Nowym Roku 2013 dużo zdrowia, szczęścia i wszelkich spełnień...

 
ZAPROSZENIE

W lipcu zawiązane zostało Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane działaniem i Stowarzyszeniu. Zapraszamy również do wspierania działalności Stowarzyszenia poprzez pomoc finansową na działalność statutową. Informacje z zakładce STOWARZYSZENIE.

 
Dane kontaktowe i numer konta bankowego

Numer konta bankowego stowarzyszenia:

29 2490 0005 0000 4530 7111 1909
Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II LO (SAiS)
ul Równa 11
58-100 Świdnica
tel./faks: 74 852 05 73
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Zebranie założycieli Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków II LO

Na walnym zebraniu dn. 26.06.2012r. zostało powołane Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum Ogólnokształcącego. Wybrano zarząd, w skład którego weszli:

  • Mariola Szaciło-Mackiewicz - prezes,
  • Agnieszka Grymek - wiceprezes,
  • Alicja Stawarz - Skarbnik,
  • Jacek Iwancz - dyrektor i absolwent II Liceum Ogólnokształcącego.

Ponadto wytypowano członków komisji rewizyjnej w składzie: Agata Mester, Elżbieta Badzioch-Zarzycka oraz Beata Misiewicz.

Stowarzyszenie założyło 17 osób, ale mamy nadzieję, że wkrótce grono to zdecydowanie się powiększy.

Zapraszamy
R. Duda